Ubytování v Neukirchen am Großvenediger

1 výsledek nalezen, zobrazeno 1 - 1 1

1. Naturdorf Oberkühnreit StarStarStarStar

Foto: Naturdorf Oberkühnreit

Naturdorf Oberkühnreit se nachází na svahu nad městečkem Neukirchen, přímo u sjezdovky lyžařského areálu Wildkogel, a nabízí ubytování v alpském stylu s bezplatným Wi-Fi, balkonem, terasou a panoramatickým výhledem na hory i vlastní w.

Chata s balkonem (2 až 4 dospělí)
Chalet with Balcony (4 Adults)
Large Chalet with Balcony (4 Adults)
Apartmán s 3 ložnicemi a balkonem