4 * hvězdičkové apartmány v Neukirchen am Großvenediger

7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1

1. Apartment Wellnessapartments Fürschuß.1 StarStarStarStar

Foto: Apartment Wellnessapartments Fürschuß.1

Offering free WiFi and mountain views, Apartment Wellnessapartments Fürschuß.1 is an accommodation set in Neukirchen am Großvenediger, just 500 metres from Eggerfeld and less than 1 km from Wildkogelbahn 1. Section.

2. Studio Wellnessapartments Fürschuß.2 StarStarStarStar

Foto: Studio Wellnessapartments Fürschuß.2

Boasting mountain views, Studio Wellnessapartments Fürschuß.2 provides accommodation with a garden and a balcony, around 400 metres from Eggerfeld. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette.

3. Apartment Wellnessapartments Fürschuß.3 StarStarStarStar

Foto: Apartment Wellnessapartments Fürschuß.3

Offering mountain views, Apartment Wellnessapartments Fürschuß.3 is an accommodation set in Neukirchen am Großvenediger, 400 metres from Eggerfeld and less than 1 km from Wildkogelbahn 1. Section. Guests have a private balcony.

4. Apartment Wellnessapartments Fürschuß.4 StarStarStarStar

Foto: Apartment Wellnessapartments Fürschuß.4

Set 500 metres from Eggerfeld, less than 1 km from Wildkogelbahn 1. Section and a 19-minute walk from Preimis Schlepplift, Apartment Wellnessapartments Fürschuß.4 features accommodation situated in Neukirchen am Großvenediger.

5. Apartment Wellnessapartments Fürschuß.5 StarStarStarStar

Foto: Apartment Wellnessapartments Fürschuß.5

Set 500 metres from Eggerfeld and less than 1 km from Wildkogelbahn 1. Section in Neukirchen am Großvenediger, Apartment Wellnessapartments Fürschuß.5 offers accommodation with a kitchen. Guests may enjoy free WiFi.

6. Appartements Kammerlander StarStarStarStar

Foto: Appartements Kammerlander

Appartements Kammerlander jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v centru Neukirchenu am Großvenediger, jen 100 metrů od skiareálu Wildkogel. Dům nabízí lyžárnu a úschovnu jízdních kol.

Apartmán se 2 ložnicemi a balkonem

7. Apparthotel AlpenChalet StarStarStarStar

Foto: Apparthotel AlpenChalet

Alpenchalet se nachází u lanovky na úpatí hory Wildkogel v obci Neukirchen am Großvenediger. Nabízí prostorné apartmány s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu.

Apartmán s 1 ložnicí (2 až 4 dospělí)
Ateliérový apartmán se 2 ložnicemi
Apartmán se 3 ložnicemi