Ubytování v Neukirchen am Großvenediger

1 výsledek nalezen, zobrazeno 1 - 1 1

1. Pension und Jugendgästehaus Mühlhof StarStar

Foto: Pension und Jugendgästehaus Mühlhof

Set in Sulzau, a 5-minute drive from the centre of Neukirchen and the Wildkogel Ski Area, Pension und Jugendgästehaus Mühlhof offers a sun terrace, a garden and rooms with a mountain-view balcony. Free WiFi is provided in the entire building.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, balkonem a vlastní koupelnou na chodbě
Double Room Wildkogel with Balcony and Private Bathroom
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a společnou koupelnou a balkonem
Rodinný pokoj se společnou koupelnou