1* hvězdičkové hotely v Neukirchen am Großvenediger

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1

1. Hotel Hubertus

Foto: Hotel Hubertus

Hotel Hubertus se nachází na okraji lesa a 800 metrů od lanovky Wildkogelbahn. Na hosty zde čekají pokoje s nábytkem z masivu a kabelovou TV, soukromý rybník vhodný ke koupání a wellness centrum s klasickou i parní saunou a soláriem.

Jednolůžkový pokoj s balkónem
osoba65 - 65 EUR za noc
Rodinný pokoj s balkonem (2 dospělí + 2 děti)
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkónem

2. Hotel Garni Pinzgau, Bernd Hüttl

Foto: Hotel Garni Pinzgau, Bernd Hüttl

Hotel Garni Pinzgau, Bernd Hüttl se nachází v centru města Neukirchen am Großvenediger a nabízí bezplatné wellness centrum. Od lyžařského areálu Wildkogel je vzdáleno 5 minut chůze nebo dostupné krátkou jízdou skibusem.

Rodinný pokoj (2 dospělí + 2 děti)

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1