1 * hěvzdičkové apartmány v Neukirchen am Großvenediger

37 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2  » »»

1. Holiday home Wildkogel Appartement D

Foto: Holiday home Wildkogel Appartement D

Located in Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from Wildkogelbahn 1. Section, Holiday home Wildkogel Appartement D offers a living room with a TV. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.

2. Holiday home Apartment Graber

Foto: Holiday home Apartment Graber

Holiday home Apartment Graber is a property located in Neukirchen am Großvenediger near Eggerfeld. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a TV and 1 bedroom.

3. AlpenglaHen

Foto: AlpenglaHen

Located in Neukirchen am Großvenediger, just 200 metres from Wildkogelbahn 1. Section, AlpenglaHen offers accommodation with barbecue facilities, a garden, a terrace and free WiFi. The property is 600 metres from Eggerfeld and 1.

4. Residenz Sonnenfeld Top1

Foto: Residenz Sonnenfeld Top1

Set in Neukirchen am Großvenediger, just 200 metres from Wildkogelbahn 1. Section, Residenz Sonnenfeld Top1 offers accommodation with free WiFi. This apartment also features a restaurant.

5. Apartment Ferienwohnung Stainer (NKI125)

Foto: Apartment Ferienwohnung Stainer (NKI125)

Set in Neukirchen am Großvenediger, just 100 metres from Eggerfeld, Ferienwohnung Neukirchen 125S provides accommodation with free WiFi. The apartment is 500 metres from Wildkogelbahn 1. Section.

6. Apartment Unterguggnhof (NKI240)

Foto: Apartment Unterguggnhof (NKI240)

Ferienwohnung Neukirchen 240S is set in Neukirchen am Großvenediger. This property offers access to free WiFi. The apartment is equipped with 2 separate bedrooms and includes a kitchen with a dishwasher and a dining area. Gensbichllift is 4.

7. Ferien-Wildkogel

Foto: Ferien-Wildkogel

Ferien-Wildkogel in Neukirchen am Großvenediger offers accommodation with free WiFi, 2.2 km from Eggerfeld, 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Section and 3.4 km from Preimis Schlepplift. The apartment is 3.6 km from Gensbichllift.

8. Ferien XL

Foto: Ferien XL

Ferien XL in Neukirchen am Großvenediger offers accommodation with free WiFi, 2.2 km from Eggerfeld, 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Section and 3.4 km from Preimis Schlepplift. The property is 3.6 km from Gensbichllift.

9. Ferien-Großvenediger

Foto: Ferien-Großvenediger

Situated 2.2 km from Eggerfeld, 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Section and 3.4 km from Preimis Schlepplift, Ferien-Großvenediger offers accommodation located in Neukirchen am Großvenediger. Free WiFi is available in the apartment, set 3.

10. Ferien-Kröndlhorn

Foto: Ferien-Kröndlhorn

A garden and a terrace are offered at Ferien-Kröndlhorn, which is set in Neukirchen am Großvenediger, 2.2 km away from Eggerfeld and 2.7 km away from Wildkogelbahn 1. Section. This apartment offers accommodation with free WiFi.

11. Almliesl NEUK-467

Foto: Almliesl NEUK-467

12. Apartmenthaus Oberlechner

Foto: Apartmenthaus Oberlechner

Apartmenthaus Oberlechner se nachází v centru města Neukirchen Großvenediger, pouhé 2 minuty chůze od lyžařského areálu Wildkogel. Apartmán zařízený ve venkovském stylu má k dispozici 3 balkony s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma.

13. Haus Schwaighofer

Foto: Haus Schwaighofer

Haus Schwaighofer se nachází na klidném místě, 5 minut chůze od centra města Neukirchen am Großvenediger a od lanovky Wildkogelbahn. Apartmány jsou plně vybavené, mají balkon nebo terasu a lze se v nich ubytovat se psem.

Apartmán s 1 ložnicí a terasou
Apartmán s 1 ložnicí a balkonem

14. Haus Scheuerer

Foto: Haus Scheuerer

Completely renovated in summer 2016, Haus Scheuerer features a sauna, an infrared cabin, and free WiFi access. Hiking trails and a stop of the free ski bus to the Wildkogel Ski Area are right outside the property.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a rozkládací pohovkou

15. Ferienhaus Veronika

Foto: Ferienhaus Veronika

Ferienhaus Veronika se nachází 2 km od lanovky Wildkogelbahn a od centra obce Neukirchen. Nabízí zahradu s grilem a terasou a apartmány s bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem na hory.

Apartmán s 1 ložnicí a balkonem
Apartmán s 1 ložnicí a balkonem (4 dospělí)
Apartmán s 1 ložnicí a balkonem (5 dospělých)

16. Apartment Wildkogel Appartement 1

Foto: Apartment Wildkogel Appartement 1

Set 200 metres from Wildkogelbahn 1. Section and less than 1 km from Eggerfeld in Neukirchen am Großvenediger, Apartment Wildkogel Appartement 1 offers accommodation with a kitchen. The Preimis Schlepplift is within a 17-minute walk of the apartment.

17. Apartment Haus Verena

Foto: Apartment Haus Verena

Apartment Haus Verena in Neukirchen am Großvenediger provides accommodation with free WiFi, 300 metres from Eggerfeld. This property is 600 metres from Wildkogelbahn 1. Section.

18. Apartment Berndl

Foto: Apartment Berndl

Set in Neukirchen am Großvenediger in the Salzburg region, Apartment Berndl features a terrace. Complimentary WiFi is featured. The apartment has 3 bedrooms, a living room, and a kitchen with a dishwasher. A TV is offered.

19. Apartment Wildalmblick

Foto: Apartment Wildalmblick

Located in Neukirchen am Großvenediger, 400 metres from Wildkogelbahn 1. Section, Apartment Wildalmblick provides a living room with a TV. This apartment offers accommodation with free WiFi.

20. Apartment Wildkogel Appartement III

Foto: Apartment Wildkogel Appartement III

Situated 200 metres from Wildkogelbahn 1. Section and less than 1 km from Eggerfeld, Apartment Wildkogel Appartement III offers accommodation located in Neukirchen am Großvenediger.

37 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2  » »»