Ubytování v Neukirchen am Großvenediger

114 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 6  » »»

1. Villa Deningfeld

Foto: Villa Deningfeld

Set 200 metres from Wildkogelbahn 1. Section and 700 metres from Eggerfeld in Neukirchen am Großvenediger, Villa Deningfeld offers accommodation with a kitchen. This villa is 1.1 km from Preimis Schlepplift and 3.5 km from Wildkogelscharte I.

2. Holiday home Wildkogel Appartement D

Foto: Holiday home Wildkogel Appartement D

Located in Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from Wildkogelbahn 1. Section, Holiday home Wildkogel Appartement D offers a living room with a TV. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.

3. Holiday home Apartment Graber

Foto: Holiday home Apartment Graber

Holiday home Apartment Graber is a property located in Neukirchen am Großvenediger near Eggerfeld. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a TV and 1 bedroom.

4. AlpenglaHen

Foto: AlpenglaHen

Located in Neukirchen am Großvenediger, just 200 metres from Wildkogelbahn 1. Section, AlpenglaHen offers accommodation with barbecue facilities, a garden, a terrace and free WiFi. The property is 600 metres from Eggerfeld and 1.

5. Holiday Home Haus Moosen (NKI210)

Foto: Holiday Home Haus Moosen (NKI210)

Located 5 km from Gensbichllift and 5 km from Eggerfeld, Haus Moosenbauer 210S provides accommodation situated in Neukirchen am Großvenediger. The property is 5 km from Wildkogelbahn 1. Section and 6 km from Preimis Schlepplift.

6. Residenz Sonnenfeld Top1

Foto: Residenz Sonnenfeld Top1

Set in Neukirchen am Großvenediger, just 200 metres from Wildkogelbahn 1. Section, Residenz Sonnenfeld Top1 offers accommodation with free WiFi. This apartment also features a restaurant.

7. Apartment Ferienwohnung Stainer (NKI125)

Foto: Apartment Ferienwohnung Stainer (NKI125)

Set in Neukirchen am Großvenediger, just 100 metres from Eggerfeld, Ferienwohnung Neukirchen 125S provides accommodation with free WiFi. The apartment is 500 metres from Wildkogelbahn 1. Section.

8. Apartment Unterguggnhof (NKI240)

Foto: Apartment Unterguggnhof (NKI240)

Ferienwohnung Neukirchen 240S is set in Neukirchen am Großvenediger. This property offers access to free WiFi. The apartment is equipped with 2 separate bedrooms and includes a kitchen with a dishwasher and a dining area. Gensbichllift is 4.

9. Neuhaushof

Foto: Neuhaushof

Located in Neukirchen am Großvenediger, Neuhaushof is 1.6 km from Wildkogelbahn 1. Section. The property features a terrace, as well as a bar. The inn provides an Austrian restaurant.

10. Chalet 4 "Edelweiss" by Alpen Apartments

Foto: Chalet 4 "Edelweiss" by Alpen Apartments

Chalet 4 "Edelweiss" by Alpen Apartments is located in Neukirchen am Großvenediger, 4.2 km from Eggerfeld, 5 km from Wildkogelbahn 1. Section, as well as 5 km from Preimis Schlepplift. Free WiFi is provided.

11. Rossberg Hohe Tauern Chalets -6

Foto: Rossberg Hohe Tauern Chalets -6

Situated 2 km from Gensbichllift, 2.2 km from Eggerfeld and 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Section, Rossberg Hohe Tauern Chalets -6 features accommodation set in Neukirchen am Großvenediger. This chalet is 3.

12. Rossberg Hohe Tauern Chalets -8

Foto: Rossberg Hohe Tauern Chalets -8

Rossberg Hohe Tauern Chalets -8 enjoys a location in Neukirchen am Großvenediger, just 2 km from Gensbichllift and 2.2 km from Eggerfeld. Situated 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Section, the property features a garden and free WiFi.

13. Davide

Foto: Davide

Set in Neukirchen am Großvenediger, 2.8 km from Gensbichllift, Davide features a garden with a barbecue. This holiday home provides accommodation with free WiFi. Providing access to a terrace, the holiday home consists of 3 bedrooms.

14. Ferien-Wildkogel

Foto: Ferien-Wildkogel

Ferien-Wildkogel in Neukirchen am Großvenediger offers accommodation with free WiFi, 2.2 km from Eggerfeld, 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Section and 3.4 km from Preimis Schlepplift. The apartment is 3.6 km from Gensbichllift.

15. Ferien XL

Foto: Ferien XL

Ferien XL in Neukirchen am Großvenediger offers accommodation with free WiFi, 2.2 km from Eggerfeld, 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Section and 3.4 km from Preimis Schlepplift. The property is 3.6 km from Gensbichllift.

16. Ferien-Großvenediger

Foto: Ferien-Großvenediger

Situated 2.2 km from Eggerfeld, 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Section and 3.4 km from Preimis Schlepplift, Ferien-Großvenediger offers accommodation located in Neukirchen am Großvenediger. Free WiFi is available in the apartment, set 3.

17. Ferien-Kröndlhorn

Foto: Ferien-Kröndlhorn

A garden and a terrace are offered at Ferien-Kröndlhorn, which is set in Neukirchen am Großvenediger, 2.2 km away from Eggerfeld and 2.7 km away from Wildkogelbahn 1. Section. This apartment offers accommodation with free WiFi.

18. Apartment Wellnessapartments Fürschuß.1 StarStarStarStar

Foto: Apartment Wellnessapartments Fürschuß.1

Offering free WiFi and mountain views, Apartment Wellnessapartments Fürschuß.1 is an accommodation set in Neukirchen am Großvenediger, just 500 metres from Eggerfeld and less than 1 km from Wildkogelbahn 1. Section.

19. Studio Wellnessapartments Fürschuß.2 StarStarStarStar

Foto: Studio Wellnessapartments Fürschuß.2

Boasting mountain views, Studio Wellnessapartments Fürschuß.2 provides accommodation with a garden and a balcony, around 400 metres from Eggerfeld. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette.

20. Apartment Wellnessapartments Fürschuß.3 StarStarStarStar

Foto: Apartment Wellnessapartments Fürschuß.3

Offering mountain views, Apartment Wellnessapartments Fürschuß.3 is an accommodation set in Neukirchen am Großvenediger, 400 metres from Eggerfeld and less than 1 km from Wildkogelbahn 1. Section. Guests have a private balcony.

114 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 6  » »»