Villa Deningfeld

Příjezd: 15:00 - 19:00
Odjezd: 10:00

Set 200 metres from Wildkogelbahn 1. Section and 700 metres from Eggerfeld in Neukirchen am Großvenediger, Villa Deningfeld offers accommodation with a kitchen. This villa is 1.1 km from Preimis Schlepplift and 3.5 km from Wildkogelscharte I.

Comprising of 4 bedrooms and 1 bathroom, this villa features a flat-screen TV with satellite channels.

The villa offers a terrace. Guests at Villa Deningfeld can enjoy skiing nearby, or make the most of the garden.

Wildkogelscharte II is 3.5 km from the accommodation, while Wildkogelbahn 2.Section is 3.5 km away. The nearest airport is Innsbruck Airport, 113 km from Villa Deningfeld.

Poloha

Obrázek polohy hotelu na mapěon-line mapGEO:47.253,12.28127

Deningfeld 464, 5741 Neukirchen am Großvenediger

Objednávkový formulář

Pokud chcete vidět volné pokoje, zadejte datum vašeho příjezdu a odjezdu a nabídka pokojů se sama aktualizuje.
Od: Do:

Typ pokoje
Osob
Pokojů
Cena za pobyt

Volné pokoje se Vám nezobrazí dokud nezadáte datum vašeho pobytu

Vybavení a služby

Všeobecné platební a storno podmínky

Upozornění: Toto může být upřesněno, změněno i zrušeno v podmínkách samotného pokoje.

Příjezd a odjezd (odbavení)

příjezd (check-in):    15:00 - 19:00
    odjezd (check-out):    do 10:00