Alpengasthof Rechtegg StarStarStar

Příjezd: 14:00 - 18:00
Odjezd: 07:00 - 10:00

Alpengasthof Rechtegg zaujímá polohu na slunném a tichém místě v Neukirchenu a skýtá překrásné panoramatické výhledy na pohoří Vysoké Taury. Hotel poskytuje ubytování v pokojích s balkonem nebo terasou.

V restauraci se podává tradiční salcburská kuchyně a bohaté snídaně formou bufetu.

K dispozici je TV místnost, herna s pingpongovými stoly a lázeňské centrum se saunou, infračervenou kabinou a vířivkou.

Zahrada hotelu Rechtegg nabízí malý venkovní bazén a dětské hřiště. Ze sluneční terasy se otevírá přímý výhled na horu Grossvenediger.

Přímo u hotelu Alpengasthof Rechtegg začíná trasa pro horská kola. Parkoviště je k dispozici zdarma.

Poloha

Obrázek polohy hotelu na mapěon-line mapGEO:47.25696,12.23298

Rossberg 27, 5741 Neukirchen am Großvenediger

Objednávkový formulář

Pokud chcete vidět volné pokoje, zadejte datum vašeho příjezdu a odjezdu a nabídka pokojů se sama aktualizuje.
Od: Do:

• Pronájem kol
  • Prostor pro kuřáky
  • Restaurace
  • Restaurace (à la carte)
  • Rybaření
  • Sauna
  • Sluneční terasa
  • Služba praní
  • Služba žehlení
  • Snídaně formou bufetu
  • Speciální dietní menu (na vyžádání)
  • Společenské prostory
  • Stolní tenis
  • Terasa
  • Topení
  • Turistické informace
  • Úschova zavazadel
  • Venkovní bazén
  • Venkovní bazén (sezónní)
  • Vířivka
  • Wi-Fi
  • Windsurfing
  • Zahrada

Všeobecné platební a storno podmínky

Upozornění: Toto může být upřesněno, změněno i zrušeno v podmínkách samotného pokoje.

Příjezd a odjezd (odbavení)

příjezd (check-in):    14:00 - 18:00
    odjezd (check-out):    07:00 - 10:00

Storno podmínky

Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 30 dní před datem příjezdu, nebude vám účtován žádný poplatek. Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 14 dní před datem příjezdu, bude vám účtováno 50 procent z ceny celé rezervace.Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 3 dní před datem příjezdu, bude vám účtováno 80 procent z ceny celé rezervace.Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte pozdě nebo do hotelu nepřijedete, bude vám účtována cena rezervace v plné výši.

DPH a městské/turistické poplatky

DPH ve výši 10 % je v ceně. městská daň ve výši 1 EUR na osobu za noc je v ceně. poplatek za služby se neplatí

Platební podmínky

Neplatí se žádná záloha.

Děti a možnost přistýlky

Děti jsou v hotelu vítány. Za použití stávajících postelí pro 1 dítě od 0 do 5 let se neplatí.Za dětskou postýlku pro 1 dítě od 0 do 2 let se neplatí.Za přistýlky pro maximálně 2 děti od 6 do 12 let se platí 50 % z ceny pokoje na osobu a noc.Za přistýlky pro maximálně 2 starší děti nebo dospělé se platí 90 % z ceny pokoje na osobu a noc.Maximální počet přistýlek na pokoji je 2.Maximální počet dětských postýlek na pokoji je 1.

Domácí mazlíčci (zvířata)

Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Internet

Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách za 1 EUR na 24 hodin.

Parkování

Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).